Sort by
  • Creed III

    ★★★★

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★★½

  • Dear David

    ★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • The Big 4

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Sacred 2

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★½

  • Suzume

    ★★★½

  • Enola Holmes 2

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★½

  • She Said

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★

  • Amsterdam

    ★★

  • The Red Point of Marriage

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★★

  • The Good Nurse

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Causeway

    ★★★★

  • The Woman King

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★

  • Blonde

    ★★

  • Miracle in Cell No. 7

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★½

  • Autobiography

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★½

  • Lady Chatterley's Lover

    ★★★

  • The Wonder

    ★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Stealing Raden Saleh

    ★★★★

  • Satan's Slaves 2: Communion

    ★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Not Okay

    ★★★

  • Honor Society

    ★★★½

  • One Piece Film Red

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★½

  • The Gray Man

    ★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Lightyear

    ★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Missing Home

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Broker

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Moonage Daydream

    ★★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Aftersun

    ★★★★½

  • Triangle of Sadness

    ★★★★½

  • Men

    ★★★

  • Armageddon Time

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★