• Grown Ups 2

    ★★

  • Grown Ups

    ★★★

  • Wanderlust

    ★★★

  • Crazy, Stupid, Love.

    ★★★★

  • The Shining

    ★★★★

  • Arrival

    ★★★★½

  • Percy Jackson: Sea of Monsters

    ★★½

  • Percy Jackson & the Olympians: The Lightning Thief

    ★★★

  • Mean Girls

    ★★★½

  • La La Land

    ★★★★½

  • Easy A

    ★★★★

  • Alita: Battle Angel

    ★★★

  • School of Rock

    ★★★½

  • Scott Pilgrim vs. the World

    ★★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: The Long Haul

    ★½

  • Diary of a Wimpy Kid: Dog Days

    ★★★

  • Diary of a Wimpy Kid: Rodrick Rules

    ★★★

  • Diary of a Wimpy Kid

    ★★★