• The Woman in the Window

    ★★

  • 102 Dalmatians

    ★★

  • 101 Dalmatians

    ★★

  • The Nutcracker and the Four Realms

    ★★

  • Chaos Walking

    ★★

  • Mortal Kombat

    ★★

  • Generasi 90an: Melankolia

    ★★

  • Earwig and the Witch

    ★★

  • Pocong the Origin

    ★★

  • Salò, or the 120 Days of Sodom

    ★★

  • Fear and Desire

    ★★

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★

  • Rebecca

    ★★

  • Lost Girls & Love Hotels

    ★★

  • The Prom

    ★★

  • Dolittle

    ★★

  • Peninsula

    ★★

  • Blade: Trinity

    ★★