• St. Elmo's Fire

    ★★★

  • Fast Five

    ★★★

  • Class

    ★★★

  • Risky Business

    ★★★

  • Sixteen Candles

    ★★★

  • Meatballs

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★★

  • The Jungle Book

    ★★★

  • Dumbo

    ★★★

  • Alice in Wonderland

    ★★★

  • The Greatest Showman

    ★★★

  • Little Tailor

    ★★★

  • La Chinoise

    ★★★

  • The Killing of a Chinese Bookie

    ★★★

  • Rock 'n' Roll High School

    ★★★

  • Munafik

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • I Care a Lot

    ★★★