Sort by

Vicki🤠✨ has logged 27 entries for films during August 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Goonies

The Goonies

1985
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Stardust

Stardust

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Evening

Evening

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Evening

Evening

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Spy Who Dumped Me

The Spy Who Dumped Me

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Thoroughbreds

Thoroughbreds

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Spy Who Dumped Me

The Spy Who Dumped Me

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Little Women

Little Women

1994
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Nightmare Before Christmas

The Nightmare Before Christmas

1993
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Like Father

Like Father

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
To All the Boys I've Loved Before

To All the Boys I've Loved Before

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Christopher Robin

Christopher Robin

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Monster House

Monster House

2006
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Stardust

Stardust

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
As Cool as I Am

As Cool as I Am

2013
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Brigsby Bear

Brigsby Bear

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
A Kid Like Jake

A Kid Like Jake

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Romeo + Juliet

Romeo + Juliet

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Mission: Impossible - Fallout

Mission: Impossible - Fallout

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Mission: Impossible - Fallout

Mission: Impossible - Fallout

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

Hotel Transylvania 3: Summer Vacation

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Mamma Mia! Here We Go Again

Mamma Mia! Here We Go Again

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Conjuring 2

The Conjuring 2

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry