Sort by
  • Black Adam

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

  • Not Okay

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Conversations with a Killer: The John Wayne Gacy Tapes

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Turning Red

  • The Batman

    ★★★★

  • Marry Me

  • Spider-Man: No Way Home

  • Don't Look Up

  • West Side Story

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★½

  • Encanto

  • Beba

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★★

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Jungle Cruise

  • The Worst Person in the World

  • The Boss Baby: Family Business

  • Black Widow

    ★★★

  • Luca

  • In the Heights

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

  • Cruella

  • Those Who Wish Me Dead

  • Demi Lovato: Dancing with the Devil

  • The Fallout

    ★★★★

  • Framing Britney Spears

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • Wonder Woman 1984

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • The Croods: A New Age

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

  • A Teacher

  • The Queen's Gambit

    ★★★★

  • Soul

    ★★★★

  • This Is Paris

  • I Care a Lot

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★

  • After We Collided

  • Greenland

  • The Kissing Booth 2

    ★★

  • The F**k-It List

  • The Lovebirds

  • Taylor Swift City of Lover Concert

  • The Wrong Missy

  • The Half of It

    ★★★

  • Normal People

    ★★★★

  • Chris D'Elia: No Pain

  • Tom Segura: Ball Hog

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • A Quiet Place Part II

  • Onward

  • The Call of the Wild

    ★★

  • 365 Days

  • Sylvie's Love

  • Palm Springs

    ★★★½

  • Promising Young Woman

    ★★★½

  • Zola

    ★★★★½

  • Miss Americana

  • Underwater

    ★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • Spies in Disguise

  • Jumanji: The Next Level

  • Dark Waters

  • Frozen II

  • Daniel Sloss: X

  • Jenny Slate: Stage Fright