Sort by

Bobby has logged 11 entries for films during August 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
23
What's Love Got to Do with It

What's Love Got to Do with It

1993
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
The Night House

The Night House

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
CODA

CODA

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Don't Breathe 2

Don't Breathe 2

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Child's Play 2

Child's Play 2

1990
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Child's Play

Child's Play

1988
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Stillwater

Stillwater

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Jungle Cruise

Jungle Cruise

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Ladyhawke

Ladyhawke

1985
×
★★★½
Read the review Edit this entry