Sort by
  • Infinity Pool

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Sebastian Maniscalco: Is it Me?

    ½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

    ★★★

  • Black Adam

    ½

  • Halloween Ends

    ★★★★

  • The Five Fingers of a Dog

  • The Munsters

    ★★

  • Smile

  • The Menu

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Blonde

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Harmonious Live!

    ★★★

  • Elvis

    ★★

  • Decision to Leave

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ½

  • Crimes of the Future

    ★★★

  • The Stranger

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • X

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Watcher

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • Disney's FastPass: A Complicated History

    ★★★

  • Dexter: New Blood

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Dune

    ★★★★★

  • Candyman

    ★★★

  • Mad God

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★

  • Old

  • The French Dispatch

    ★½

  • Drive My Car

    ★★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★

  • Loki

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • F9

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★

  • Nobody

    ★★★

  • CODA

    ★★

  • The Little Things

  • WandaVision

    ★★

  • Return From ISIS

  • Monster Hunter

  • The Untold Story of Otto Warmbier

  • The Empty Man

    ★★★★½

  • Roald Dahl's The Witches

    ½

  • Soul

    ★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★

  • The Devil All the Time

    ★★★