Sort by
  • Lost Bullet 2

    ★★★½

  • Falling for Christmas

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★★½

  • The Munsters

    ★★★½

  • Smile

    ★★

  • Walk Up

    ★★★

  • V/H/S/99

    ★★★

  • Venus

    ★★½

  • The People's Joker

    ★★★★

  • Nightalk

  • A Man of Reason

    ★★

  • Theatre of Thought

    ★★★½

  • When Morning Comes

    ★★★★

  • Riceboy Sleeps

  • Shimoni

    ★★½

  • Snow and the Bear

    ★★★★

  • Thunder

  • Pray for Our Sinners

    ★★★

  • Unruly

  • The Blackening

    ★★★

  • Bones of Crows

    ★★★

  • The Labudovic Reels

    ★★½

  • Scaring Women at Night

    ★★★

  • It's What Each Person Needs

    ★★

  • The Chase

    ★★½

  • Gary Screams for You

    ½

  • No Bears

    ★★★½

  • A Long Break

    ★★★½

  • The Gravity

    ★★★★

  • Winter Boy

    ★½

  • My Son Hunter

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Amanda

    ★★★

  • Pearl

    ★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★★

  • The Mannequin

    ★★½

  • Victim

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★½

  • Portrait of God

    ★★★★

  • Me Time

    ★½

  • Fall

    ★★

  • Day Shift

    ★★★½

  • Beyond The Wall

    ★★½

  • Skinamarink

    ★★★★½

  • Nope

    ★★★

  • The Gray Man

  • Bullet Train

  • Spiderhead

  • backflip

    ★★★½

  • The Changing Room

    ★★★

  • Hustle

    ★★★½

  • Daughter of Rage

    ★★★★

  • Tremor

    ★★★

  • Ashkal

  • Elvis

    ★★★★½

  • La Jauría

    ★★★½

  • De Humani Corporis Fabrica

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Bad Travelling

  • Top Gun: Maverick

    ★★

  • 2000 Mules

    ½

  • Memory

    ★★★½

  • Thing from the Factory by the Field

    ★★

  • Ouija 2

    ★½

  • Night's End

  • Morbius

    ★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • The Bubble

  • RRR

    ★★★★★

  • The Fisherman

    ★★

  • Deep Water

    ★★★