• Detention

    ★★★★★

  • R#J

    ★★★★★

  • Kajillionaire

    ★★★★★

  • Four Good Days

    ½

  • The Young Girls of Rochefort

    ★★★★★

  • A Woman Is a Woman

    ½

  • The Game

    ★★★

  • Wetlands

    ★★★★

  • Heartbeats

    ★★★½

  • Life After Beth

    ★★½

  • Guardians of the Galaxy

    ★★½

  • Wish I Was Here

    ★★

  • I Origins

    ★★★

  • Sex Tape

    ★★½

  • The Holy Mountain

    ★★★★★

  • The Rover

    ★★★★½

  • 1982

    ★★

  • The Sublime and Beautiful

    ★★★½