Sort by
  • Prey for the Devil

    ★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • Grimcutty

    ★★

  • Old People

    ★★★

  • Halloween Ends

    ★★½

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★★

  • Smile

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Bros

    ★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • The Whale

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Me Time

    ★★½

  • Prey

    ★★★★

  • Glorious

    ★★★

  • Nope

    ★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Men

    ★★★

  • Moloch

    ★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Choose or Die

    ★★★

  • Metal Lords

    ★★★½

  • Morbius

    ★★★

  • The Bubble

    ★★½

  • X

    ★★★★

  • The Lost City

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★★

  • The Cellar

    ★★★

  • Sissy

    ★★★★

  • Deadstream

    ★★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • I Want You Back

    ★★★

  • Kimi

    ★★★★

  • The Privilege

    ★★

  • Through My Window

    ★★½

  • Dual

    ★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Death to 2021

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★½

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • The Unforgivable

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Antlers

    ★★★½

  • No One Gets Out Alive

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★★½

  • There's Someone Inside Your House

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★

  • Malignant

    ★★

  • The Voyeurs

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Superhost

    ★★★½

  • Aftermath

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★★½

  • The Trip

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Old

    ★★★

  • Pig

    ★★★★

  • A Classic Horror Story

    ★★★½

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★

  • The Innocents

    ★★★½

  • After Yang

    ★★★½