Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
03
Brahms: The Boy II

Brahms: The Boy II

2020
×
★★½
Edit this entry  
03
The To Do List

The To Do List

2013
×
★★★
Edit this entry  
02
Spree

Spree

2020
×
★★★½
Edit this entry  
01
Hannah Montana: The Movie

Hannah Montana: The Movie

2009
×
★★★
Edit this entry  
26
Unhinged

Unhinged

2020
×
★★★½
Edit this entry  
26
A Haunted House

A Haunted House

2013
×
★★½
Edit this entry  
24
Krampus

Krampus

2015
×
★★★
Edit this entry  
18
The Meg

The Meg

2018
×
★★★
Edit this entry  
13
The Last Song

The Last Song

2010
×
★★★½
Edit this entry  
06
Take Me

Take Me

2017
×
★★★½
Edit this entry  
29
The Final Girls

The Final Girls

2015
×
★★★½
Edit this entry  
29
So Undercover

So Undercover

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Dare

The Dare

2019
×
★★
Edit this entry  
22
Life of the Party

Life of the Party

2018
×
★★½
Edit this entry  
17
Slaughterhouse Rulez

Slaughterhouse Rulez

2018
×
★★★½
Edit this entry  
16
Daniel Isn't Real

Daniel Isn't Real

2019
×
★★★½
Edit this entry  
15
Get Duked!

Get Duked!

2019
×
★★★½
Edit this entry  
15
Evil Eye

Evil Eye

2020
×
★★½
Edit this entry  
15
Nocturne

Nocturne

2020
×
★★★
Edit this entry  
15
The Lie

The Lie

2018
×
★★★½
Edit this entry  
11
Black Box

Black Box

2020
×
★★★
Edit this entry  
10
Holidate

Holidate

2020
×
★★★
Edit this entry  
09
Nobody Sleeps in the Woods Tonight

Nobody Sleeps in the Woods Tonight

2020
×
★★★
Edit this entry  
01
Extra Ordinary

Extra Ordinary

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Babysitter: Killer Queen

The Babysitter: Killer Queen

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
May the Devil Take You Too

May the Devil Take You Too

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
31
The Babysitter

The Babysitter

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Hellbound: Hellraiser II

Hellbound: Hellraiser II

1988
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Martyrs

Martyrs

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
His House

His House

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Mara

Mara

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Turning

The Turning

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
Read the review Edit this entry  
25
Vivarium

Vivarium

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Final Wish

The Final Wish

2018
×
Read the review Edit this entry  
24
An American Pickle

An American Pickle

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
The King of Staten Island

The King of Staten Island

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Uncle Peckerhead

Uncle Peckerhead

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
The Awakening

The Awakening

2011
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
The Cleansing Hour

The Cleansing Hour

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Borat Subsequent Moviefilm

Borat Subsequent Moviefilm

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Cadaver

Cadaver

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
New Nightmare

New Nightmare

1994
×
Read the review Edit this entry  
21
Yes, God, Yes

Yes, God, Yes

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Saint Maud

Saint Maud

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Ghostland

Ghostland

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Satan's Slaves

Satan's Slaves

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The People Under the Stairs

The People Under the Stairs

1991
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Vampires vs. the Bronx

Vampires vs. the Bronx

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Deeper You Dig

The Deeper You Dig

2019
×
½
Read the review Edit this entry