• Jackass 4.5

    ★★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

  • The Northman

    ★★★★

  • Morbius

  • Moonshot

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★★

  • The Adam Project

    ★★

  • The Batman

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★★

  • The Sky Is Everywhere

  • I Want You Back

    ★★★

  • Kimi

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★

  • Marry Me

    ★★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Moonfall

    ★★★

  • Behind the Scenes With Jane Campion

  • The Royal Treatment

    ★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

  • Don't Look Up

  • Being the Ricardos

  • Diary of a Wimpy Kid

  • Shaun the Sheep: The Flight Before Christmas

    ★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Adrienne

    ★★★★★

  • Swan Song

    ★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★

  • Red Notice

  • Finch

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Hypnotic

  • Eternals

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

  • The Tender Bar

    ★★★

  • Robin Robin

    ★★★

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • LEGO Star Wars Terrifying Tales

    ★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Cry Macho

    ★★★

  • The Death of David Cronenberg

  • The Eyes of Tammy Faye

  • The Last Duel

    ★★★★

  • The Guilty

    ★★★

  • The Starling

  • Dear Evan Hansen

  • Halloween Kills

  • Happening

    ★★★★

  • Procession

  • The Lost Daughter

    ★★

  • Encounter

    ★★★

  • Spencer

  • Dune

    ★★★★★

  • Cyrano

    ★★★★★

  • The Hand of God

    ★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★★

  • Belfast

    ★★

  • King Richard

    ★★★