• Jackass 4.5

    ★★★½

  • Firestarter

    ★★

  • The Valet

    ★★★

  • White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

    ★★½

  • Trust No One: The Hunt for the Crypto King

    ★★★

  • The Bubble

    ★★½

  • Deep Water

    ★★★

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★★

  • Bad Vegan: Fame. Fraud. Fugitives.

    ★★½

  • Belle Vie

    ★★★½

  • X

    ★★★

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★½

  • The Cellar

    ★★½

  • The Lost City

    ★★½

  • The Adam Project

    ★★

  • Windfall

    ★★★½

  • Gaming Wall St

    ★★★½

  • The Dropout

    ★★★★

  • No Exit

    ★★½

  • The Batman

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • The Ledge

    ★★

  • Dog

    ★★★

  • Life Is But a Dream

    ★★★½

  • Kimi

    ★★★★

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Death on the Nile

    ★★½

  • Marry Me

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • GameStop: Rise of the Players

    ★★½

  • The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window

    ★★½

  • Radford Returns

    ★★½

  • Fresh

    ★★★½

  • Gold

    ★★★

  • Scream

    ★★★½

  • The 355

    ★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★

  • Stay Close

    ★★½

  • Jimmy Carr: His Dark Material

    ★★★

  • Beanie Mania

    ★★★

  • Reno 911! The Hunt for QAnon

    ★★★

  • The King's Man

    ★★½

  • Louis C.K.: Sorry

    ★★★

  • Christmas Is Canceled

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Annie Live!

    ★★★½

  • Last Looks

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★★★

  • Fruitcake Fraud

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★

  • 8-Bit Christmas

    ★★½

  • 'Twas the Fight Before Christmas

    ★★★

  • Bridget Riley: Painting the Line

    ★★★★

  • Pirates

    ★★½

  • 14 Peaks: Nothing Is Impossible

    ★★★½

  • Home Sweet Home Alone

    ★½

  • Father Christmas Is Back

  • Red Notice

    ★★★

  • Showtrial

    ★★★★

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★½

  • The Rescue

    ★★★★

  • The Free Fall

    ★½

  • Win a Trip to Browntown!

    ★★½

  • Records

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • The Last Mountain

    ★★★

  • Madonna - Madame X

    ★★★