• Who's Afraid of Conceptual Art?

    ★★★★

  • Akimbo Stylee

    ★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★½

  • Nomadland

    ★★★½

  • Love Sarah

    ★★

  • Mainstream

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • Green Team

    ★★★

  • The Brute

    ★★★

  • Records

    ★★★★

  • Cleaners

    ★★★

  • Secretary

    ★★★½

  • Wrapped Trees

    ★★★½

  • Carrotblanca

    ★★½

  • Hare and Loathing in Las Vegas

    ★★½

  • The Whizzard of Ow

    ★★½

  • There Are No Fakes

    ★★★★

  • Cohen and Tate

    ★★½