Sort by
  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★★

  • Scream VI

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★★

  • 80 for Brady

    ★★★½

  • Copenhagen Cowboy: Nightcall with Nicolas Winding Refn

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • House Party

    ★★

  • Babylon

    ★★★★½

  • M3GAN

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • Hot as Balls

  • Roundabout

    ★★★★★

  • Sleeping Demon

  • Within, Without

  • Life is a Dream

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • Lyle, Lyle, Crocodile

    ★★★★

  • Amsterdam

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★★

  • Bones and All

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • White Noise

    ★★★★½

  • Terrifier 2

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★½

  • The Smiling Friends Go to Brazil!

  • Easter Sunday

  • Skinamarink

    ★★

  • Incline

  • Histoire Du Fartform Vol. One: Cinema

  • Fragmentize

  • That Stupid Floral Tie

  • Nope

    ★★★★½

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • The Integrity of Joseph Chambers

    ★★★★½

  • Elvis

    ★★★★½

  • Funny Pages

    ★★★★

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

  • The Northman

    ★★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • I Want You Back

  • Marry Me

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Shaun the Sheep: The Flight Before Christmas

  • West Side Story

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

  • House of Gucci

    ★★★★

  • Memoria

  • Robin Robin

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • INU-OH

    ★★★½

  • Metal Detector Maniac

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Belfast

    ★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★★½