anya has logged 34 entries for films during June 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The World's End

The World's End

2013
×
★★★★
Edit this entry  
29
Una

Una

2016
×
★★★½
Edit this entry  
28
Atomic Blonde

Atomic Blonde

2017
×
Read the review Edit this entry  
27
The Beguiled

The Beguiled

2017
×
Read the review Edit this entry  
25
Team Warriors vs. Team Zombies 2: Darkness Unleashed

Team Warriors vs. Team Zombies 2: Darkness Unleashed

×
½
Read the review Edit this entry  
24
Bubble Boy

Bubble Boy

2001
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
John Wick: Chapter 2

John Wick: Chapter 2

2017
×
Read the review Edit this entry  
23
The Bad Batch

The Bad Batch

2016
×
Read the review Edit this entry  
22
Monsters, Inc.

Monsters, Inc.

2001
×
★★★★
Edit this entry  
21
Baby Driver

Baby Driver

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
47 Meters Down

47 Meters Down

2017
×
★★
Edit this entry  
19
Nerve

Nerve

2016
×
★½
Read the review Edit this entry  
18
Transformers: Age of Extinction

Transformers: Age of Extinction

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
17
Colonia

Colonia

2015
×
★★½
Edit this entry  
17
Swiss Army Man

Swiss Army Man

2016
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
16
Okja

Okja

2017
×
Edit this entry  
15
Alice Through the Looking Glass

Alice Through the Looking Glass

2016
×
Edit this entry  
14
Transformers: Dark of the Moon

Transformers: Dark of the Moon

2011
×
★★★
Edit this entry  
13
The Book of Henry

The Book of Henry

2017
×
Read the review Edit this entry  
13
Beauty and the Beast

Beauty and the Beast

2017
×
Edit this entry  
11
Transformers: Revenge of the Fallen

Transformers: Revenge of the Fallen

2009
×
Read the review Edit this entry  
11
Beauty and the Beast

Beauty and the Beast

2017
×
★★½
Edit this entry  
09
A Ghost Story

A Ghost Story

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Preposterous

Preposterous

2016
×
Edit this entry  
08
Popstar: Never Stop Never Stopping

Popstar: Never Stop Never Stopping

2016
×
★★★★½
Read prior review Edit this entry  
08
The Belko Experiment

The Belko Experiment

2016
×
★★
Edit this entry  
06
The Mummy

The Mummy

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
05
The Piano Teacher

The Piano Teacher

2001
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Captain Underpants: The First Epic Movie

Captain Underpants: The First Epic Movie

2017
×
Read the review Edit this entry  
04
Wonder Woman

Wonder Woman

2017
×
Read the review Edit this entry  
04
Frances Ha

Frances Ha

2012
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
03
Morgan

Morgan

2016
×
Edit this entry  
03
Frances Ha

Frances Ha

2012
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
02
Logan

Logan

2017
×
Read the review Edit this entry