Sort by

Grey the Dot has logged 20 entries for films during March 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Free Fire

Free Fire

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Death Race 2000

Death Race 2000

1975
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Who Killed Captain Alex?

Who Killed Captain Alex?

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Power Rangers

Power Rangers

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Anchorman 2: The Legend Continues

Anchorman 2: The Legend Continues

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Manchester by the Sea

Manchester by the Sea

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Nice Guys

The Nice Guys

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Beauty and the Beast

Beauty and the Beast

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Mothman Prophecies

The Mothman Prophecies

2002
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
How to Play Baseball

How to Play Baseball

1942
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Hockey Homicide

Hockey Homicide

1945
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Kong: Skull Island

Kong: Skull Island

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
King Kong

King Kong

1933
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
09
Paul Blart: Mall Cop

Paul Blart: Mall Cop

2009
×
★½
Read the review Edit this entry  
07
Cool Runnings

Cool Runnings

1993
×
★★½
Read the review Edit this entry  
07
The Holiday

The Holiday

2006
×
Read the review Edit this entry  
04
Logan

Logan

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Sherlock: The Final Problem

Sherlock: The Final Problem

2017
×
★★★★★
Edit this entry  
03
Sherlock: The Abominable Bride

Sherlock: The Abominable Bride

2016
×
★★★★★
Edit this entry  
01
Fist Fight

Fist Fight

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry