Sort by
  • Napoleon

    ★★★

  • Albert Brooks: Defending My Life

    ★★★

  • Poison

  • The Rat Catcher

  • The Swan

  • The Creator

    ★★★½

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Dumb Money

    ★★

  • The Killer

    ★★★★

  • The Pigeon Tunnel

    ★★★

  • The Wonderful Story of Henry Sugar

  • The Holdovers

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★½

  • No Hard Feelings

    ★★½

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Anatomy of a Fall

    ★★★½

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★★

  • Air

    ★★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • Confessions of a Good Samaritan

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • BlackBerry

    ★★★★

  • Magic Mike's Last Dance

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★★

  • Theater Camp

    ★★½

  • Past Lives

    ★★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★½

  • Plane

    ★★★

  • This Place Rules

    ★★★

  • Lonely Castle in the Mirror

    ★★½

  • Babylon

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★

  • Strange World

    ★★★½

  • Talk to Me

    ★★★½

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★½

  • Once Within a Time

    ★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★½

  • She Said

    ★★★½

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★½

  • Amsterdam

    ★★½

  • Confess, Fletch

    ★★★½

  • Sanctuary

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★½

  • Blonde

    ★★½

  • The Eternal Daughter

    ★★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★½

  • Master Gardener

    ★★★½

  • Pearl

    ★★★★

  • Women Talking

    ★★★½

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★½

  • Sr.

    ★★★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★