Griffin Stenzel has logged 180 entries for films during 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
F9

F9

2021
×
★★★★
Edit this entry  
24
Almost Famous

Almost Famous

2000
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
22
The Fate of the Furious

The Fate of the Furious

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Furious 7

Furious 7

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Somewhere in Time

Somewhere in Time

1980
×
★½
Edit this entry  
18
Fast & Furious 6

Fast & Furious 6

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Miseducation of Cameron Post

The Miseducation of Cameron Post

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
We the Animals

We the Animals

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
In the Heights

In the Heights

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Michael Jordan to the Max

Michael Jordan to the Max

2000
×
Edit this entry  
06
Cruella

Cruella

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
06
10 Cloverfield Lane

10 Cloverfield Lane

2016
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Doctor Strange

Doctor Strange

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
High School Musical 2

High School Musical 2

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Captain America: Civil War

Captain America: Civil War

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Never Been Kissed

Never Been Kissed

1999
×
★★½
Edit this entry  
04
Fast & Furious

Fast & Furious

2009
×
★★★
Edit this entry  
04
Howl's Moving Castle

Howl's Moving Castle

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Can You Ever Forgive Me?

Can You Ever Forgive Me?

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Charlie's Angels

Charlie's Angels

2000
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
02
Dating Amber

Dating Amber

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
His Girl Friday

His Girl Friday

1940
×
★★★
Edit this entry  
31
The Fast and the Furious: Tokyo Drift

The Fast and the Furious: Tokyo Drift

2006
×
★★
Read the review Edit this entry  
29
The Lizzie McGuire Movie

The Lizzie McGuire Movie

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Hairspray

Hairspray

2007
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
2 Fast 2 Furious

2 Fast 2 Furious

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Nashville

Nashville

1975
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Fast and the Furious

The Fast and the Furious

2001
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Shining

The Shining

1980
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Popeye

Popeye

1980
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Avengers: Age of Ultron

Avengers: Age of Ultron

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
Captain America: The Winter Soldier

Captain America: The Winter Soldier

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
It

It

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Eddie's Million Dollar Cook Off

Eddie's Million Dollar Cook Off

2003
×
★★★½
Edit this entry  
19
Daisies

Daisies

1966
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
The Conversation

The Conversation

1974
×
★★★
Edit this entry  
17
The Innocents

The Innocents

1961
×
★★★★
Edit this entry  
17
Bring It On

Bring It On

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Who Killed Captain Alex?

Who Killed Captain Alex?

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
The Godfather

The Godfather

1972
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
13
Roxanne

Roxanne

1987
×
★★★½
Edit this entry  
13
Annie Hall

Annie Hall

1977
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Before Sunrise

Before Sunrise

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
You Can't Take It with You

You Can't Take It with You

1938
×
★★★
Edit this entry  
07
Thor: The Dark World

Thor: The Dark World

2013
×
★½
Read the review Edit this entry  
07
Cloudy with a Chance of Meatballs

Cloudy with a Chance of Meatballs

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Home Fries

Home Fries

1998
×
★★
Edit this entry