Sort by
  • Five Nights at Freddy's

    ★★★

  • Hell House LLC Origins: The Carmichael Manor

    ★★★½

  • The Puppetman

    ★★½

  • Dark Harvest

    ★★★★

  • The Exorcist: Believer

  • No One Will Save You

    ★★★

  • V/H/S/85

    ★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★½

  • The Nun II

    ★★

  • Herd

    ★★

  • Cobweb

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • The Boogeyman

    ★★½

  • Creepypasta

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★★★½

  • Malum

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Brooklyn 45

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Fist of the Condor

    ★★★

  • Scare Package II: Rad Chad’s Revenge

    ★★★

  • M3GAN

    ★★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Aqua Teen Forever: Plantasm

    ★★½

  • Halloween Ends

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★

  • Blood Flower

    ★½

  • Kids vs. Aliens

    ★★

  • Smile

    ★★

  • Project Wolf Hunting

    ★★

  • V/H/S/99

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★½

  • Barbarian

    ★★★★

  • Terrifier 2

    ★★★½

  • Satan's Slaves 2: Communion

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★½

  • Glorious

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Huesera: The Bone Woman

    ★★★

  • Moloch

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Incantation

    ★★★★

  • Slash/Back

    ★★

  • X

    ★★★★

  • Deadstream

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★½

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★

  • The Outwaters

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Black Friday

    ★★★

  • Horror Noire

    ★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • Antlers

    ★★★½

  • V/H/S/94

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Dashcam

    ★★★★

  • Halloween Kills

  • Dune

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★★½

  • The Found Footage Phenomenon

    ★★★½

  • Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms

    ★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Hellbender

    ★★½