Sort by

Mike has logged 10 entries for films during August 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Dredd

Dredd

2012
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Invader Zim: Enter the Florpus

Invader Zim: Enter the Florpus

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Highway to Hell

Highway to Hell

1991
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Ready or Not

Ready or Not

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Invader Zim: Enter the Florpus

Invader Zim: Enter the Florpus

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Great Hack

The Great Hack

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Brady Bunch Movie

The Brady Bunch Movie

1995
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry