Sort by
  • The Super Mario Bros. Movie

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Black Adam

    ½

  • Dahmer – Monster: The Jeffrey Dahmer Story

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • Skinamarink

    ★★

  • Nope

    ★★★★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • We Cry Together

  • Elvis

    ★½

  • Decision to Leave

    ★★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Dirtbag

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • jeen-yuhs: A Kanye Trilogy

  • Station Eleven

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • Hourglass

    ★★½

  • Sing 2

  • Encanto

    ★★★½

  • Squid Game

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • Mad God

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Old

    ½

  • Time

    ★★★

  • Titane

    ★★★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ½

  • The Boss Baby: Family Business

  • Black Widow

    ★★

  • Luca

    ★★★

  • Bedtime Navigation

  • Loki

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

  • F9

    ½

  • Spiral: From the Book of Saw

    ★★½

  • The Invisible Man

    ★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★

  • Mortal Kombat

  • Save Ralph

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★½

  • Zack Snyder's Justice League

  • South Park Vaccination Special

    ★★★½

  • Flora & Ulysses

    ½

  • Tom & Jerry

    ½

  • Running From Rowan

    ★★

  • Pringle

    ★★

  • WandaVision

    ★★½

  • Burrow

    ★★★

  • Long Toast

  • I Am the Vine...

    ★★

  • The Upset

  • The Croods: A New Age

    ★★½

  • Puparia

  • OPAL

    ★★★★½

  • Stardust

    ½

  • Soul

    ★★★½

  • World of Tomorrow Episode Three: The Absent Destinations of David Prime

  • Jujutsu Kaisen

    ★★★

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Nomadland