• Class Action Park

    ★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★½

  • The Gentlemen

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★½

  • 1917

    ★★★

  • Lindsey Vonn: The Final Season

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★

  • The Irishman

    ★★★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★★

  • Joker

    ★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★★

  • Motherless Brooklyn

    ★★★★

  • Judy

    ★★★

  • Ad Astra

    ★★★½

  • Fast & Furious Presents: Hobbs & Shaw

    ★★

  • Anima

    ★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★½

  • Toy Story 4

    ★★★★

  • The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★½

  • Rocketman

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★½

  • The Apollo

  • Avengers: Endgame

    ★★

  • Shazam!

    ★★★½

  • The Highwaymen

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★

  • The Farewell

    ★★★½

  • The Mule

    ★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★

  • Aquaman

    ★★★

  • Breslin and Hamill: Deadline Artists

    ★★★½

  • Amazing Grace

    ★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★

  • Stan & Ollie

    ★★★½

  • They Shall Not Grow Old

    ★★★★★

  • Bad Times at the El Royale

    ★★★★½

  • Smallfoot

    ★★½

  • Widows

    ★★★½

  • The Sisters Brothers

    ★★★★

  • The Other Side of the Wind

    ★★★½

  • A Star Is Born

    ★★★

  • The Old Man & the Gun

    ★★★★

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★

  • A Simple Favor

    ★★★★

  • Crazy Rich Asians

    ★★★

  • The Spy Who Dumped Me

    ★★½

  • The Equalizer 2

    ★★½

  • Mission: Impossible - Fallout

    ★★★★★

  • Skyscraper

    ★★½

  • Sicario: Day of the Soldado

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp

    ★★★

  • Incredibles 2

    ★★★★

  • Ocean's Eight

    ★★★½

  • Tag

    ★★★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Blue Note Records: Beyond the Notes

    ★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★½

  • Andre the Giant

    ★★★★

  • Ali & Cavett: The Tale of the Tapes

  • Ready Player One

    ★★½

  • Blockers

    ★★★★

  • Game Night

    ★★★½

  • Isle of Dogs

    ★★★★½

  • Annihilation

    ★★★½

  • Black Panther

    ★★★

  • Mandy