• Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • What the Constitution Means to Me

    ★★

  • Host

    ★★★½

  • Hamilton

    ★½

  • The Hunt

    ★★★

  • Possessor

    ★★★½

  • Shirley

  • Yummy

    ★★★½

  • Richard Jewell

    ★★★★½

  • Watchmen

    ½

  • Random Acts of Violence

    ★★

  • 3 from Hell

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★½

  • Knives Out

    ★★★

  • Color Out of Space

    ★★★★

  • Dolemite Is My Name

    ★★★

  • Joker

    ★★★★½

  • Uncut Gems

    ★★½

  • Ad Astra

    ★★★

  • Haunt

    ★★★★½

  • It Chapter Two

    ★★★★

  • Ready or Not

    ★★★½

  • The Banana Splits Movie

    ★★★

  • 1BR

    ★★★½

  • Vivarium

    ★★

  • Carmilla

    ★★★★★

  • Midsommar

    ★★★★★

  • Parasite

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • The Lighthouse

    ★★★½

  • Family Romance, LLC

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Swallow

    ★★★½

  • You Don't Nomi

    ★★★★

  • Us

    ★★★½

  • I See You

    ★★★½

  • Frances Ferguson

    ★★

  • Porno

    ★★★

  • We Summon the Darkness

    ★★½

  • Fyre

    ★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Look Away

    ★★½

  • Maggie May

    ★★★½

  • Hell Fest

    ★★

  • New Order: Decades

    ★★★

  • Overlord

    ★★½

  • Extremity

    ★★★

  • Hell House LLC II: The Abaddon Hotel

    ★½

  • mid90s

    ★★★½

  • Halloween

    ★★★½

  • The Nightingale

    ★★

  • Dragged Across Concrete

    ★★★½

  • Destroyer

    ★★½

  • The Favourite

    ★★★★½

  • Roma

    ★★★★½

  • Videoman

    ★★★

  • Nightmare Cinema

    ★★★

  • Possum

    ★★★

  • Tag

    ★★★

  • Under the Silver Lake

  • Solo: A Star Wars Story

    ★★½

  • Deadpool 2

    ★★★½

  • Avengers: Infinity War

    ★★½

  • Truth or Dare

    ★★½

  • Blood Fest

    ★★★

  • Support the Girls

    ★★★

  • Level 16

    ★★

  • Transit

    ★★★

  • Savage Youth

    ★★★½

  • Hereditary

    ★★★★½

  • Sorry to Bother You

    ★½