Reggie has logged 12 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
15
The Family Stone

The Family Stone

2005
×
★★★
Edit this entry  
14
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★
Edit this entry  
12
Saw 3D

Saw 3D

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Nick and Norah's Infinite Playlist

Nick and Norah's Infinite Playlist

2008
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Holiday

The Holiday

2006
×
★★★½
Edit this entry  
08
Climax

Climax

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Internship

The Internship

2013
×
★★★
Edit this entry  
05
Elf

Elf

2003
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
The First Christmas: The Story of the First Christmas Snow

The First Christmas: The Story of the First Christmas Snow

1975
×
★★★
Edit this entry  
02
Happiest Season

Happiest Season

2020
×
★★★★
Edit this entry  
01
Mission: Impossible - Fallout

Mission: Impossible - Fallout

2018
×
★★★
Edit this entry  
30
Pokémon Detective Pikachu

Pokémon Detective Pikachu

2019
×
★★★
Edit this entry