• Runaway Bride

    ★★

  • Sweetie

    ★★★½

  • Damsels in Distress

    ★★½

  • Long Day's Journey Into Night

    ★★★★

  • The Dreaming

    ★★★

  • Free Fire

    ★★½

  • Laura

    ★★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • The Spy Who Dumped Me

    ★★★

  • Uptown Girls

    ★★★½

  • Aquaslash

    ★½

  • Niagara

    ★★★★

  • Lake of the Dead

    ★★★½

  • The 355

    ★★½

  • The Retreat

    ★★★

  • Bright Star

    ★★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • 2 Friends

    ★★★