Sort by
  • Love Bomb Baby

    ★★★★★

  • Asian Persuasion

  • Dumb Money

    ★★

  • Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutant Mayhem

    ★★★

  • Blue Beetle

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★★

  • Barbie

    ★★★★½

  • Sound of Freedom

    ★★★

  • Indiana Jones Collection

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★½

  • The Flash

    ★★

  • Stan Lee

  • Meg 2: The Trench

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★★

  • Fast X

    ★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 3

    ★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★★★

  • Renfield

    ★½

  • Air

    ★★★½

  • Spinning Gold

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★

  • Bottoms

    ★★★½

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★½

  • Jesus Revolution

    ★★★

  • Cocaine Bear

  • Creed III

    ★★★½

  • 80 for Brady

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ½

  • The Closet Letter

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Pathaan

    ★★½

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

  • Dog Gone

  • Avatar: The Way of Water - Capturing Pandora

  • Babylon

    ★★★½

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★★

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★½

  • The Story of Super Mario Kart

  • Talk to Me

    ★★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Black Adam

  • Ponniyin Selvan: Part I

    ★★½

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★

  • The Menu

    ★½

  • Glass Onion

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★½

  • Emily

    ★★★★

  • Blonde

    ★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • The Whale

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★★½

  • BARDO, False Chronicle of a Handful of Truths

    ★★★½

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ½

  • Enter the Green Abyss

  • Prey

    ★★★

  • Light & Magic

  • Skinamarink

    ★★★½

  • The Bin

  • Nope

    ★★★★

  • Thor Collection

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Lightyear