Sort by
  • Taylor Swift: The Eras Tour

    ★★★★★

  • Totally Killer

    ★★★★½

  • Red, White & Royal Blue

    ★★★★½

  • Barbie

    ★★★★★

  • My Fault

    ★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★½

  • Queen Charlotte: A Bridgerton Story

    ★★★★

  • Prom Pact

    ★★★★

  • boygenius: the film

  • Bottoms

    ★★★★★

  • Scream VI

    ★★★★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★★★

  • Rosaline

    ★★★

  • Do Revenge

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • Wedding Season

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★★

  • Boo, Bitch

    ★★★

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★★

  • Harry Styles: One Night Only in New York

  • Crush

    ★★★½

  • OLIVIA RODRIGO: driving home 2 u (a SOUR film)

    ★★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • X

    ★★★★½

  • Turning Red

    ★★★★½

  • Watcher

    ★★★

  • Fresh

    ★★★★

  • Scream

    ★★★★★

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Spencer

    ★★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Happier Than Ever: A Love Letter to Los Angeles

    ★★★★★

  • He's All That

    ½

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • The Last Letter from Your Lover

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★★½

  • Till Death

    ★★★½

  • Fear Street: 1994

    ★★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • The Fallout

    ★★★★★

  • Billie Eilish: The World's a Little Blurry

    ★★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • Malcolm & Marie

    ★★½

  • Censor

    ★★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

    ★★★★½

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★

  • Creating The Queen's Gambit

  • ariana grande: excuse me, i love you

    ★★★★½

  • A Recipe for Seduction

    ½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

    ★★★★½

  • Audrey

    ★★★★

  • Folklore: The Long Pond Studio Sessions

    ★★★★★

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★½

  • Happiest Season

    ★★★★

  • Holidate

    ★★★