Gustavo has logged 11 entries for films during March 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
23
Mulholland Drive

Mulholland Drive

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Double Life of Véronique

The Double Life of Véronique

1991
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Repo Man

Repo Man

1984
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Sunset Boulevard

Sunset Boulevard

1950
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Inside Llewyn Davis

Inside Llewyn Davis

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Adaptation.

Adaptation.

2002
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Being John Malkovich

Being John Malkovich

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Under the Skin

Under the Skin

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
Leaving Neverland

Leaving Neverland

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Close Encounters of the Third Kind

Close Encounters of the Third Kind

1977
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★½
Read the review Edit this entry