Sort by

Nicole has logged 15 entries for films during August 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Candyman

Candyman

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Free Guy

Free Guy

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Candyman

Candyman

1992
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Annette

Annette

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Perfect Blue

Perfect Blue

1997
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Vivo

Vivo

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
Jungle Cruise

Jungle Cruise

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Nine Days

Nine Days

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Suicide Squad

The Suicide Squad

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Batman: Assault on Arkham

Batman: Assault on Arkham

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Green Knight

The Green Knight

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
F9

F9

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry