Lee, has logged 29 entries for films during July 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Insidious

Insidious

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
31
A Dark Song

A Dark Song

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
The Conjuring

The Conjuring

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Yesterday

Yesterday

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Stuber

Stuber

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Triple Threat

Triple Threat

2019
×
★★
Read the review Edit this entry  
28
The Blackcoat's Daughter

The Blackcoat's Daughter

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Silence

The Silence

2019
×
Read the review Edit this entry  
25
Once Upon a Time… in Hollywood

Once Upon a Time… in Hollywood

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
In the Electric Mist

In the Electric Mist

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Anesthesia

Anesthesia

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
A Bittersweet Life

A Bittersweet Life

2005
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Naked

Naked

1993
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Rams

Rams

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
The Grey Zone

The Grey Zone

2001
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Elephant

Elephant

1989
×
Read the review Edit this entry  
13
Sarah Plays a Werewolf

Sarah Plays a Werewolf

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Stuber

Stuber

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Patlabor: The Movie

Patlabor: The Movie

1989
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Man from Nowhere

The Man from Nowhere

2010
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Polytechnique

Polytechnique

2009
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Horrible Bosses

Horrible Bosses

2011
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Midsommar

Midsommar

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
Silent Light

Silent Light

2007
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Never Here

Never Here

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
The White Storm

The White Storm

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
Holiday

Holiday

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry