Sort by

Lee, has logged 103 entries for films during March 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
The Hustle

The Hustle

2019
×
Read the review Edit this entry  
31
Lionheart

Lionheart

1990
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Death Warrant

Death Warrant

1990
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
31
Replicant

Replicant

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
31
Color Me Blood Red

Color Me Blood Red

1965
×
Read the review Edit this entry  
30
Hangman

Hangman

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
TNT Jackson

TNT Jackson

1974
×
★★½
Read the review Edit this entry  
30
Mine Games

Mine Games

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
30
Marauders

Marauders

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Firecracker

Firecracker

1981
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Shrooms

Shrooms

2007
×
★½
Read the review Edit this entry  
29
The Shortcut

The Shortcut

2009
×
★★½
Read the review Edit this entry  
29
Resident Evil: Extinction

Resident Evil: Extinction

2007
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Friday the 13th

Friday the 13th

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Duran Duran: There's Something You Should Know

Duran Duran: There's Something You Should Know

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
7 Days in Entebbe

7 Days in Entebbe

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
28
Face/Off

Face/Off

1997
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Richard Jewell

Richard Jewell

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
V/H/S: Viral

V/H/S: Viral

2014
×
Read the review Edit this entry  
27
Blood Father

Blood Father

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Resident Evil: Apocalypse

Resident Evil: Apocalypse

2004
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Speed Kills

Speed Kills

2018
×
Read the review Edit this entry  
26
Girl on the Third Floor

Girl on the Third Floor

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Antisocial 2

Antisocial 2

2015
×
★★
Read the review Edit this entry  
26
Possum

Possum

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Zombie High

Zombie High

1987
×
Read the review Edit this entry  
26
Resident Evil

Resident Evil

2002
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Antisocial

Antisocial

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Banshee Chapter

Banshee Chapter

2013
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
The Lazarus Effect

The Lazarus Effect

2015
×
★★½
Read the review Edit this entry  
25
Fearless

Fearless

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Deep

The Deep

1977
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
In a Valley of Violence

In a Valley of Violence

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Hi, Mom!

Hi, Mom!

1970
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Osterman Weekend

The Osterman Weekend

1983
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Vengeance: A Love Story

Vengeance: A Love Story

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
23
Anthropophagous

Anthropophagous

1980
×
★½
Read the review Edit this entry  
23
Better Watch Out

Better Watch Out

2016
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
23
Lake Mungo

Lake Mungo

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
23
Universal Soldier

Universal Soldier

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Platform

The Platform

2019
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
The Limey

The Limey

1999
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
21
M.O.M. Mothers of Monsters

M.O.M. Mothers of Monsters

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
No One Lives

No One Lives

2012
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Driller Killer

The Driller Killer

1979
×
★★
Read the review Edit this entry  
21
Brasil: A Nation Expects

Brasil: A Nation Expects

×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Clouds of Sils Maria

Clouds of Sils Maria

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Backwoods

The Backwoods

2006
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Sorority Row

Sorority Row

2009
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Black Water

Black Water

2007
×
★½
Read the review Edit this entry