• Prisoners of the Ghostland

    ★★½

  • Gonjiam: Haunted Asylum

    ★★½

  • I Like to Watch

    ★★

  • Copshop

    ★★★★

  • Crocodile

    ★½

  • Birdemic 2: The Resurrection

    ½

  • The Chess Game of the Wind

    ★★★★

  • Sweet Girl

    ★★

  • Kate

    ★★★½

  • The Year of the Everlasting Storm

    ★★★

  • Duelle

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Texas Chainsaw Massacre: The Beginning

    ★★★

  • A New Life

    ★★★

  • Twilight

    ★★

  • Summer Camp Girls

    ★★★

  • Yakuza Princess

    ★★½

  • Beckett

    ★★★