• Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

    ★★★★★

  • Black Mirror: Bandersnatch

  • Bird Box

    ★★★

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★½

  • Beautiful Boy

    ★★½

  • A Star Is Born

    ★★★★

  • First Man

    ★★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★

  • El Angel

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Annihilation

    ★★★★

  • The Cloverfield Paradox

    ★★

  • Black Panther

    ★★★★

  • The Post

    ★★½

  • Phantom Thread

    ★★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • The Greatest Showman

    ★★★

  • Justice League

    ★★

  • Coco

    ★★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • I, Tonya

    ★★★★

  • mother!

    ★★½

  • It

    ★★★★

  • Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

  • Battle of the Sexes

    ★★★½

  • Darkest Hour

  • Lady Bird

    ★★★★★

  • The Shape of Water

    ★★★★★

  • Dunkirk

    ★★★

  • Spider-Man: Homecoming

    ★★★½

  • In a Heartbeat

    ★★★★

  • You Were Never Really Here

    ★★★★½

  • The Florida Project

    ★★★★½

  • Okja

    ★★★½

  • Wonder Woman

    ★★★★

  • Guardians of the Galaxy Vol. 2

    ★★★★

  • The Disaster Artist

    ★★★★

  • Baby Driver

    ★★★★

  • Beauty and the Beast

    ★★★½

  • Get Out

    ★★★★½

  • Call Me by Your Name

    ★★★★★

  • The Big Sick

    ★★★★

  • Hidden Figures

    ★★★½

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★★★

  • Moana

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★

  • Doctor Strange

    ★★★

  • The Girl on the Train

    ★★

  • The Edge of Seventeen

    ★★★★

  • Deepwater Horizon

    ★★

  • Jackie

    ★★★★

  • Lion

    ★★★★

  • Hacksaw Ridge

    ★★★

  • Nocturnal Animals

    ★★★½

  • Moonlight

    ★★★★★

  • La La Land

    ★★★★★

  • Suicide Squad

    ★★

  • Hurricane Bianca

  • Me Before You

    ★★

  • The Nice Guys

    ★★★★½

  • Captain America: Civil War

    ★★★

  • Deadpool

    ★★★

  • The Fundamentals of Caring

  • Manchester by the Sea

    ★★★★

  • The Revenant

    ★★★½

  • Star Wars: The Force Awakens

    ★★★★

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

  • The Martian

    ★★★★

  • The Danish Girl

    ★★★

  • Room

    ★★★★

  • Paper Towns

  • Inside Out

    ★★★★