Sort by
  • Family Switch

    ★★★★

  • Candy Cane Lane

    ★★★½

  • Genie

    ★★★½

  • Ronnie O'Sullivan: The Edge of Everything

    ★★★★

  • Dashing Through the Snow

    ★★★½

  • Best. Christmas. Ever!

    ★★★½

  • David Holmes: The Boy Who Lived

    ★★★★

  • The Billionaire, the Butler, and the Boyfriend

    ★★★★

  • Locked In

    ★★★

  • The Enfield Poltergeist

    ★★½

  • Five Nights at Freddy's

    ★★★½

  • The Devil on Trial

    ★★★½

  • The Conference

    ★★½

  • Lessons in Chemistry

    ★★★½

  • The Fall of the House of Usher

    ★★★½

  • Dark Harvest

    ★★★

  • Sister Death

    ★★★

  • The Exorcist: Believer

    ★★½

  • Totally Killer

    ★★★½

  • Saw X

    ★★★½

  • Pete Doherty, Who Killed My Son?

    ★★★★

  • Pet Sematary: Bloodlines

    ★★★

  • No One Will Save You

    ★★★½

  • The Kill Room

    ★★★

  • A Haunting in Venice

    ★★★

  • Night of the Hunted

    ★★★½

  • The Burial

    ★★★★

  • Quiz Lady

    ★★★

  • The Nun II

    ★★½

  • Nandor Fodor and the Talking Mongoose

    ★★★½

  • Rustin

    ★★★★

  • El Conde

    ★★★½

  • Killer Book Club

    ★★★

  • Untold: Hall of Shame

    ★★★

  • The Last Voyage of the Demeter

    ★★★½

  • Untold: Johnny Football

    ★★★½

  • The Passenger

    ★★★½

  • Untold: Jake Paul the Problem Child

    ★★★½

  • Secrets of the Supermarket Own-Brands

    ★★★½

  • Missing: The Lucie Blackman Case

    ★★★

  • Happiness for Beginners

    ★★★

  • Cobweb

    ★★★½

  • The Sixth Commandment

    ★★★½

  • Haunted Mansion

    ★★★

  • Apocalypse Clown

    ★★½

  • Quicksand

    ★★★

  • Bird Box Barcelona

    ★★★

  • Elevator Game

    ★★★½

  • The Out-Laws

    ★★½

  • Insidious: The Red Door

    ★★★

  • Wham!

    ★★★★

  • Jagged Mind

    ★★½

  • Take Care of Maya

    ★★★★

  • Poisoned: The Dirty Truth About Your Food

    ★★★½

  • THE DAYS

    ★★★½

  • The Boogeyman

    ★★★

  • Steeltown Murders

    ★★★★

  • Book Club: The Next Chapter

    ★★★½

  • The Kidnap of Angel Lynn

    ★★★★

  • White House Plumbers

    ★★★★

  • Big George Foreman

    ★★★★

  • Love & Death

    ★★★★

  • One Foot in the Grave: 30 Years of Laughs

    ★★★½

  • Nefarious

    ★★★★

  • Phenomena

    ★★★

  • American Manhunt: The Boston Marathon Bombing

    ★★★★

  • Beau Is Afraid

    ★★★½

  • Paint

    ★★★

  • The Pope's Exorcist

    ★★★

  • Malum

    ★★★½

  • On a Wing and a Prayer

    ★★★★

  • Clock

    ★★★½