Sort by
  • Renfield

    ★★★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • Tetris

    ★★★½

  • Cocaine Bear

    ★★★★

  • Creed III

    ★★★★½

  • Babylon

    ★★★★★

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

  • M3GAN

    ★★★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Wendell & Wild

    ★★★★

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Glass Onion

    ★★★★

  • Ticket to Paradise

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★★

  • Thor: Love and Thunder

  • Elvis

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Marry Me

    ★★★★

  • Honk for Jesus. Save Your Soul.

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • King Richard

    ★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★½

  • No Sudden Move

    ★★★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Nobody

    ★★★★

  • Coming 2 America

    ★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • CODA

    ★★★★½

  • WandaVision

  • LEGO Star Wars Holiday Special

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • Another Round

    ★★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★★½

  • The Half of It

    ★★★½

  • Emma.

    ★★★★½

  • To All the Boys: P.S. I Still Love You

    ★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • 1917

    ★★★★★

  • Frozen II

    ★★★★

  • Seth Meyers: Lobby Baby

    ★★★★½

  • A Cinderella Story: Christmas Wish

    ★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • Descendants 3

    ★★★

  • Ne Zha

    ★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • Midsommar

    ★★★½

  • The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★

  • Rocketman

    ★★★★★

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★★