Sort by
  • The Northman

    ★★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: The Drowned Giant

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Life Hutch

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: All Through the House

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Tall Grass

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Snow in the Desert

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Pop Squad

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Ice

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Automated Customer Service

    ★★★

  • Save Ralph

    ★★★★

  • Leyla Everlasting

    ★★

  • Two Distant Strangers

    ★★★½

  • Red Soil

    ★★★½

  • Tenet

    ★★★★½

  • Karakomik Filmler 2

    ★★★

  • Comidark Films 2: The Pawn

    ★★★½

  • Comidark Films 2: Insane

    ★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

  • 1917

    ★★★★

  • Comidark Films: The Getaway

    ★★★

  • Comidark Films: In Between

    ★★

  • Karakomik Filmler

    ★★½

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★½

  • The Irishman

    ★★★½

  • The King

    ★★★★

  • Joker

    ★★★½

  • The Two Popes

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • The Lighthouse

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Blindspot

    ★★½

  • Love, Death & Robots: The Secret War

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Lucky 13

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Dump

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Alternate Histories

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Fish Night

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Shape-Shifters

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Ice Age

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Helping Hand

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Good Hunting

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Sucker of Souls

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Zima Blue

    ★★★★

  • Love, Death & Robots: Suits

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Beyond the Aquila Rift

    ★★★

  • Love, Death & Robots: When the Yogurt Took Over

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Witness

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Three Robots

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

    ★★★½

  • Mowgli: Legend of the Jungle

    ★★½

  • Bird Box

    ★★½

  • Green Book

    ★★★½

  • The Sisters Brothers

    ★★★½

  • First Man

    ★★★½

  • The Wild Pear Tree

    ★★★★

  • Wild Wild Country

    ★★★½

  • Ricky Gervais: Humanity

    ★★★½

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Winchester

    ★★

  • Mortal World

    ★★★½

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★½

  • Blade Runner 2049

    ★★★★

  • Hostiles

    ★★★½

  • What Happened to Monday

    ★★★

  • Dunkirk

    ★★★★

  • The Wizard of Lies

    ★★★

  • Rogue One: A Star Wars Story

    ★★

  • The Mountain II

    ★★½