• Raw

    ★★★★

  • Night on Earth

    ★★★★

  • Don't Breathe

    ★★★

  • Hard Eight

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Free Guy

    ★★★½

  • Mystic River

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★★★

  • Sunshine

    ★★★½

  • The Hateful Eight

    ★★★★

  • CODA

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • I, Tonya

    ★★★★

  • Twin Peaks: Fire Walk with Me

    ★★★★½

  • Ed Wood

    ★★★★

  • Wild Tales

    ★★★★½