Sort by
  • Candy Cane Lane

    ★★

  • Five Nights at Freddy's

    ★½

  • Warnings

    ★★★

  • When Evil Lurks

    ★★★★

  • Unknown: Cosmic Time Machine

    ★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Enigma

    ★★★

  • Black Mirror: Demon 79

    ★★★½

  • Black Mirror: Mazey Day

    ★★½

  • Black Mirror: Beyond the Sea

    ★★★

  • Black Mirror: Loch Henry

    ★★★½

  • Black Mirror: Joan Is Awful

    ★½

  • They Cloned Tyrone

    ★★★★

  • The Boogeyman

    ★★

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Beau Is Afraid

    ★★★★½

  • BEEF

    ★★★

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Bottoms

    ★★★½

  • Flamin' Hot

    ★½

  • Inside

    ★★★

  • Reality

    ★★★

  • My Animal

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★★★½

  • You People

    ★★

  • This Place Rules

    ★★★

  • In Search of Darkness: Part III

    ★★★★

  • Baby Oopsie 3: Burn Baby Burn

  • How to Make A Ghost

    ★★★

  • The Viewing

    ★★★★

  • The Outside

    ★★

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Lot 36

    ★★★

  • The Paloni Show! Halloween Special!

    ★★★

  • The Watcher

    ★★

  • Pinball: The Man Who Saved the Game

    ★★½

  • Significant Other

    ★★★

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★½

  • Entergalactic

    ★★

  • Hellraiser

    ★★

  • The Good Nurse

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★½

  • Blonde

    ★★

  • Don't Worry Darling

    ★★

  • Out of Office

  • Bones and All

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Nightmare at Camp Bloodbath

    ★★

  • Living with Chucky

    ★★★

  • Victim

    ★★★

  • Prey

    ★★★

  • Not Okay

    ★★

  • They/Them

    ½

  • House of Darkness

  • Glorious

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Baby Oopsie 2: Murder Dolls

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★½

  • The Year Between

    ★★

  • Vengeance

    ★★½

  • Father of the Bride

    ★★

  • Hustle

    ★★★

  • Funny Pages

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Sick of Myself

    ★★★★★

  • Smoking Causes Coughing

    ★★★½

  • Enys Men

    ★★★½

  • Men

    ★★★

  • O

    ★★½