Sort by

haley☄️ has logged 31 entries for films during September 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Hocus Pocus 2

Hocus Pocus 2

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
Entergalactic

Entergalactic

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
Psycho

Psycho

1960
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Blonde

Blonde

2022
×
Read the review Edit this entry  
27
Don't Worry Darling

Don't Worry Darling

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Hell House LLC

Hell House LLC

2015
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Exorcist

The Exorcist

1973
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
A Nightmare on Elm Street

A Nightmare on Elm Street

1984
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Spree

Spree

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Shining

The Shining

1980
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Pearl

Pearl

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Donnie Darko

Donnie Darko

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Scream

Scream

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
18
Scream 4

Scream 4

2011
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Scream 3

Scream 3

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Do Revenge

Do Revenge

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Scream 2

Scream 2

1997
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Scream

Scream

1996
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Fall

Fall

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
12
Bullet Train

Bullet Train

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Gray Man

The Gray Man

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Where the Crawdads Sing

Where the Crawdads Sing

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Barbarian

Barbarian

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Thor: Love and Thunder

Thor: Love and Thunder

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Top Gun: Maverick

Top Gun: Maverick

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Top Gun

Top Gun

1986
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Worst Person in the World

The Worst Person in the World

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Spiderhead

Spiderhead

2022
×
★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Bob's Burgers Movie

The Bob's Burgers Movie

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Nightcrawler

Nightcrawler

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
This Is the End

This Is the End

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry