Sort by
  • Pamela, A Love Story

  • Scrapper

    ★★★★½

  • Jamojaya

    ★★★

  • Cat Person

    ★★★

  • Bad Behaviour

    ★½

  • Fremont

    ★★★

  • Magazine Dreams

    ★★★★

  • Sometimes I Think About Dying

    ★★★★½

  • Run Rabbit Run

    ★★

  • Who Killed Santa? A Murderville Murder Mystery

  • Violent Night

    ★★★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★★★

  • The Amazing Maurice

    ★½

  • Zen - Grogu and Dust Bunnies

  • Enola Holmes 2

    ★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★

  • Black Adam

  • Werewolf by Night

    ★★★½

  • My Policeman

    ★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Causeway

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★★

  • Weird: The Al Yankovic Story

    ★★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • L'immensità

    ★★★★

  • Pearl

    ★★★★

  • Bones and All

    ★★★★★

  • The Patient

    ★★

  • Barbarian

    ★★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

    ★½

  • Groot's First Steps

  • The Little Guy

  • Groot's Pursuit

  • Groot Takes a Bath

  • Magnum Opus

  • Nope

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★

  • Bullet Train

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Lightyear

    ★★½

  • Bo Burnham: The Inside Outtakes

    ★★★★★

  • Elvis

    ★★

  • Our Father

  • Candy

    ★★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Moon Knight

    ★★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★½

  • Morbius

    ★½

  • The Bubble

    ★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • X

    ★★★★★

  • The Lost City

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Weeknd x The Dawn FM Experience

  • No Exit

  • The Batman

    ★★★

  • I Want You Back

    ★★★½

  • Pam & Tommy

  • Emily the Criminal

    ★★★★

  • Alice

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★★

  • Living

    ★★★★

  • Speak No Evil

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts