Sort by

haley has logged 42 entries for films during 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Cocaine Bear

Cocaine Bear

2023
×
★½
Read the review Edit this entry  
28
Ruby Sparks

Ruby Sparks

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Scary Movie

Scary Movie

2000
×
Read the review Edit this entry  
26
Scream

Scream

1996
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
Sleepless in Seattle

Sleepless in Seattle

1993
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Sorry to Bother You

Sorry to Bother You

2018
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
22
She's the Man

She's the Man

2006
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Shazam! Fury of the Gods

Shazam! Fury of the Gods

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
Vivarium

Vivarium

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Triangle of Sadness

Triangle of Sadness

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
14
Scream

Scream

1996
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
09
My Year of Dicks

My Year of Dicks

2022
×
★★★★½
Edit this entry  
23
The Road to El Dorado

The Road to El Dorado

2000
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Swiss Army Man

Swiss Army Man

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Piggy

Piggy

2022
×
★★
Edit this entry  
16
Ant-Man and the Wasp: Quantumania

Ant-Man and the Wasp: Quantumania

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Hot Rod

Hot Rod

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Puss in Boots: The Last Wish

Puss in Boots: The Last Wish

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
The Wedding Singer

The Wedding Singer

1998
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
Mars Attacks!

Mars Attacks!

1996
×
★★½
Read the review Edit this entry  
09
Barb Wire

Barb Wire

1996
×
Read the review Edit this entry  
08
BlacKkKlansman

BlacKkKlansman

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
07
Knock at the Cabin

Knock at the Cabin

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
01
Pamela, A Love Story

Pamela, A Love Story

2023
×
Read the review Edit this entry  
31
Barbarian

Barbarian

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Fremont

Fremont

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Scrapper

Scrapper

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
Magazine Dreams

Magazine Dreams

2023
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Cat Person

Cat Person

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
L'immensità

L'immensità

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Sometimes I Think About Dying

Sometimes I Think About Dying

2023
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Amazing Maurice

The Amazing Maurice

2022
×
★½
Read the review Edit this entry  
26
Jamojaya

Jamojaya

2023
×
★★★
Read the review Edit this entry  
25
Run Rabbit Run

Run Rabbit Run

2023
×
★★
Read the review Edit this entry  
24
Bad Behaviour

Bad Behaviour

2023
×
★½
Read the review Edit this entry  
22
An Evening with Beverly Luff Linn

An Evening with Beverly Luff Linn

2018
×
★★★
Edit this entry  
15
Zoolander

Zoolander

2001
×
★★½
Read the review Edit this entry  
10
The Banshees of Inisherin

The Banshees of Inisherin

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Grease

Grease

1978
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
See How They Run

See How They Run

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Emily the Criminal

Emily the Criminal

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry