Paul has logged 25 entries for films during May 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
The Belko Experiment

The Belko Experiment

2016
×
★★★½
Read prior review Edit this entry  
28
Pool Party Massacre

Pool Party Massacre

2017
×
Read the review Edit this entry  
28
Happy Death Day

Happy Death Day

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Fahrenheit 451

Fahrenheit 451

2018
×
★½
Read the review Edit this entry  
27
Game Night

Game Night

2018
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
25
Ibiza

Ibiza

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
24
Solo: A Star Wars Story

Solo: A Star Wars Story

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Lean on Pete

Lean on Pete

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Cool Runnings

Cool Runnings

1993
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Ghostbusters

Ghostbusters

1984
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
20
Best in Show

Best in Show

2000
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Cargo

Cargo

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Jurassic Park

Jurassic Park

1993
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Léon: The Professional

Léon: The Professional

1994
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Rachel Divide

The Rachel Divide

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Deadpool 2

Deadpool 2

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Salem's Lot

Salem's Lot

1979
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
Money Monster

Money Monster

2016
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
I Feel Pretty

I Feel Pretty

2018
×
★★★
Edit this entry  
07
Vacation

Vacation

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Tully

Tully

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
A.I. Artificial Intelligence

A.I. Artificial Intelligence

2001
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Wound

The Wound

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Fall

The Fall

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
The Squid and the Whale

The Squid and the Whale

2005
×
★★★★
Read the review Edit this entry