• Quicksand

  • Shazam!

    ★★½

  • Love, Death & Robots: Suits

  • Love, Death & Robots: Sucker of Souls

  • Love, Death & Robots: Good Hunting

  • Love, Death & Robots: Ice Age

  • Love, Death & Robots: Helping Hand

  • Love, Death & Robots: Alternate Histories

    ★½

  • Love, Death & Robots: Fish Night

  • Love, Death & Robots: Shape-Shifters

  • Love, Death & Robots: The Secret War

  • Love, Death & Robots: The Dump

  • Love, Death & Robots: Lucky 13

  • Love, Death & Robots: Blindspot

  • Love, Death & Robots: Beyond the Aquila Rift

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Zima Blue

    ★★★½

  • Love, Death & Robots: When the Yogurt Took Over

    ★★★

  • Love, Death & Robots: The Witness

    ★★★

  • Love, Death & Robots: Three Robots

  • Love, Death & Robots: Sonnie's Edge

  • Booksmart

  • Money Trap

  • Extremely Wicked, Shockingly Evil and Vile

    ★★★

  • Operation Cicero

  • Black Mirror: Bandersnatch

  • Aquaman

  • Mowgli: Legend of the Jungle

  • Mirage

    ★★★

  • Bird Box

    ★½

  • Müslüm

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★

  • Bartu Ben

  • The Favourite

    ★★★★

  • Sibel

    ★★½

  • Extinction

  • The Wild Pear Tree

    ★★★★

  • Girl

    ★★★½

  • Deadpool 2

  • Avengers: Infinity War

  • Bao

  • Persona

  • Game Night

  • Annihilation

    ★★½

  • Stranger in My Pocket

  • Black Panther

  • Mortal World

  • Butterflies

    ★★★½

  • Maze Runner: The Death Cure

  • Arif V 216

  • Black Mirror: USS Callister

  • Black Mirror: Hang the DJ

  • Black Mirror: Black Museum

  • Black Mirror: Arkangel

  • Black Mirror: Metalhead

  • Black Mirror: Crocodile

  • Hot Sweet Sour

    ½

  • Phantom Thread

    ★★★★

  • In the Family

    ★★★

  • Time of Happiness

    ½

  • Ayla: The Daughter of War

  • Justice League

  • İlk Öpücük

  • Cingöz Recai

    ½

  • Serial Cook

    ★★½

  • I, Tonya

    ★★★½

  • mother!

    ★★★½

  • It

  • Lady Bird

    ★★★

  • Toc Toc

    ★★½

  • The Shape of Water

    ★★★

  • Marvel's The Defenders

  • More