Sort by
  • Oppenheimer

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★½

  • Asteroid City

    ★★★½

  • Indiana Jones and the Dial of Destiny

    ★★

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • Dick Tracy Special: Tracy Zooms In

  • This Place Rules

  • Babylon

    ★★★

  • I Believe in Santa

  • Disney Channel's Theme: A History Mystery

  • A Christmas Story Christmas

    ★★½

  • The Devil's Hour

  • Doctor Who: The Power of the Doctor

  • The Menu

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★

  • See How They Run

    ★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

  • Bill Burr Presents: Friends Who Kill

  • Norm Macdonald: Nothing Special

  • Elvis

    ★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★

  • Rescued by Ruby

    ★★

  • The Lost City

    ★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★

  • The Batman

    ★★★

  • The Quiet Girl

    ★★★★½

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • South Park: Post COVID

  • Disney's FastPass: A Complicated History

  • Love Hard

  • The Tender Bar

    ★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

  • No Time to Die

    ★★½

  • Cry Macho

    ★★½

  • Django & Django: Sergio Corbucci Unchained

  • Last Night in Soho

    ★★½

  • Dune

    ★★★½

  • Belfast

    ★★★

  • It's Look Sunshine

    ★★★

  • Diana

    ★★★½

  • Santa Claus

    ★★★½

  • Four

  • Free Guy

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★½

  • The French Dispatch

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★½

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • Untitled Earth Sim 64

    ★★½

  • Thunder Force

    ★★

  • Godzilla vs. Kong

  • Doctor Who: Fury from the Deep

  • South ParQ Vaccination Special

  • All Light, Everywhere

    ★★★½

  • The Prom

    ★★½

  • Bugs Bunny's 80th What's Up, Doc-umentary!

  • Mank

    ★★★

  • Tove

    ★★½

  • South Park: The Pandemic Special

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • Night of the Kings

    ★★½

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★½

  • Hamilton

    ★★★★

  • Irresistible

    ★★½