hannah has logged 24 entries for films during January 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
(500) Days of Summer

(500) Days of Summer

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
29
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Scooby-Doo

Scooby-Doo

2002
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Deepwater Horizon

Deepwater Horizon

2016
×
★★½
Read the review Edit this entry  
27
Bill & Ted's Excellent Adventure

Bill & Ted's Excellent Adventure

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
What Happened to Monday

What Happened to Monday

2017
×
★★★
Edit this entry  
22
21 Bridges

21 Bridges

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
50 First Dates

50 First Dates

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
Tag

Tag

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
The Pembrokeshire Murders

The Pembrokeshire Murders

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
16
How Do You Know

How Do You Know

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
16
WandaVision

WandaVision

2021
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Spies in Disguise

Spies in Disguise

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Marrowbone

Marrowbone

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Defending Jacob

Defending Jacob

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Follow Me

Follow Me

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
Just Go with It

Just Go with It

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Week Of

The Week Of

2018
×
★★★
Edit this entry  
08
The Simpsons Movie

The Simpsons Movie

2007
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Switch

The Switch

2010
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Pixels

Pixels

2015
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Death to 2020

Death to 2020

2020
×
★★½
Edit this entry  
02
The Internship

The Internship

2013
×
★★★½
Read the review Edit this entry