Sort by

Hannah has logged 25 entries for films during October 2017.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
31
Beetlejuice

Beetlejuice

1988
×
Read the review Edit this entry  
31
Little Shop of Horrors

Little Shop of Horrors

1986
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
The Guest

The Guest

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
26
It Comes at Night

It Comes at Night

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
26
Hot Rod

Hot Rod

2007
×
Edit this entry  
25
Hocus Pocus

Hocus Pocus

1993
×
Read other review Edit this entry  
24
Addams Family Values

Addams Family Values

1993
×
Read the review Edit this entry  
22
The Florida Project

The Florida Project

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
The Neon Demon

The Neon Demon

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
The Witch

The Witch

2015
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Alien: Covenant

Alien: Covenant

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Inside Llewyn Davis

Inside Llewyn Davis

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
16
Death Becomes Her

Death Becomes Her

1992
×
★★★½
Read other review Edit this entry  
15
Drive

Drive

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Inside Out

Inside Out

2015
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Raw

Raw

2016
×
Read the review Edit this entry  
10
Blade Runner 2049

Blade Runner 2049

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Blade Runner

Blade Runner

1982
×
Read the review Edit this entry  
09
Louis Theroux: The Most Hated Family in America

Louis Theroux: The Most Hated Family in America

2007
×
Edit this entry  
08
The Social Network

The Social Network

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
In Bruges

In Bruges

2008
×
★★★★
Edit this entry  
05
My Scientology Movie

My Scientology Movie

2015
×
Edit this entry  
04
Doubt

Doubt

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Get Out

Get Out

2017
×
★★★★
Read other review Edit this entry  
01
Enemy

Enemy

2013
×
Read the review Edit this entry