Sort by
  • Knock at the Cabin

    ★★★½

  • Infinity Pool

    ★★½

  • This Place Rules

    ★★★

  • Babylon

    ★★½

  • M3GAN

    ★★★

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★½

  • The Viewing

    ★★★½

  • Catherine Called Birdy

    ★★★½

  • The Menu

    ★★½

  • The Fabelmans

    ★★★★★

  • Glass Onion

    ★★★

  • How to Blow Up a Pipeline

    ★★★★

  • See How They Run

    ★★★

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★½

  • Don't Worry Darling

    ★½

  • The Whale

    ★½

  • Bones and All

    ★★★½

  • Women Talking

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★★

  • White Noise

    ★★★½

  • Barbarian

    ★★★

  • Skinamarink

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★½

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★

  • Stavros Halkias: Live at the Lodge Room

  • Hustle

    ★★½

  • Close

    ★★★★

  • Broker

    ★★★★

  • Funny Pages

    ★★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★★

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • RRR

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Kimi

    ★★

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★

  • Don't Look Up

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • West Side Story

    ★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★★½

  • Kurt Vonnegut: Unstuck in Time

    ★★½

  • Eternals

    ★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★½

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★★

  • The Lost Daughter

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★★

  • The Power of the Dog

  • Belfast

    ★★★

  • C'mon C'mon

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Old

    ★★

  • Red Rocket

    ★★★★★

  • Titane

    ★★★★

  • Lamb

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★½

  • Luca

    ★★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★

  • Cruella

    ★★★

  • Mare of Easttown

  • Saloum

    ★★★

  • Nobody

    ★★★