Sort by
  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★★

  • Werewolf by Night

    ★★★★

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion: A Knives Out Mystery

    ★★★★

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Thor: Love and Thunder

  • Barbarian

    ★★★

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Doctor Strange in the Multiverse of Madness

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Pygmalion’s Ugly Season

    ★★★★★

  • Ms. Marvel

  • Hideous

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Choose or Die

    ★★

  • Moon Knight

  • Incantation

    ★★½

  • Embrace the Panda: Making Turning Red

  • Turning Red

    ★★★★

  • Marvel Studios Assembled: The Making of Eternals

  • The Tinder Swindler

    ★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The King's Man

    ★½

  • The Bitch Who Stole Christmas

  • West Side Story

    ½

  • Hawkeye

  • I Love You, I Hate You

  • ASSEMBLED: The Making of Shang-Chi and The Legend of The Ten Rings

  • Eternals

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Malignant

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Free Guy

    ★½

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • ASSEMBLED: The Making of Loki

  • Old

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • The House of Flowers: The Movie

    ★★½

  • Everybody's Talking About Jamie

    ★½

  • Far from the Tree

    ★★★½

  • Loki

  • Awake

    ★½

  • In the Heights

    ★½

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★

  • Cruella

    ★★★

  • Spiral: From the Book of Saw

  • Mortal Kombat

    ★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • WandaVision

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • Happiest Season

    ★★★½

  • The Empty Man

  • The Boulet Brothers' Dragula: Resurrection

  • The Haunting of Bly Manor

  • Freaky

  • The Boys in the Band

    ★★

  • I Care a Lot

    ★★½

  • Black Is King

  • Hamilton

    ½

  • Un tal Alonso Quijano

    ★★

  • A Whisker Away

    ★½

  • Unbreakable Kimmy Schmidt: Kimmy vs. the Reverend

  • Hollywood

  • The Half of It

    ★★★

  • Veneno

    ★★★★★

  • Onward

    ★★★½

  • Fantasy Island

    ★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★½

  • Shakira In Concert: El Dorado World Tour

  • The House of Flowers Presents: The Funeral

  • Alice Júnior

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★½